XxLayna Marie
| Born | March 6, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Lebanon, Oregon, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'0" (152 cm) — Petite |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 30-24-30 |
| Bra/Cup size | 28B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 6, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Lebanon, Oregon, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'0" (152 cm) — Petite |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 30-24-30 |
| Bra/Cup size | 28B |
| Boobs | Real/Natural |