Veruca James
| Born | April 6, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | Chicago, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-25-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 6, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | Chicago, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-25-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |