Valentina Nappi
| Born | November 6, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Scafati, Salerno, Italy |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | November 6, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Scafati, Salerno, Italy |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |