Tommy King
| Born | April 2, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Providence, Rhode Island, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 137 lbs (62 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 35-28-41 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |