Tessa Thomas
| Born | April 2, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 150 lbs (68 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 2, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 150 lbs (68 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |