Summer Day
| Born | March 19, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Seattle, Washington, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-29-39 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 19, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Seattle, Washington, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-29-39 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |