Stella Luxx
| Born | August 9, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | San Diego, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Green |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | — |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 9, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | San Diego, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Green |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | — |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |