Sophia Burns
| Born | May 14, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Camden, New Jersey, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 143 lbs (65 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-29-38 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 14, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Camden, New Jersey, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 143 lbs (65 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-29-38 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |