Sofi Ryan
| Born | December 9, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Chandler, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-36 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 9, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Chandler, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-36 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real/Natural |