Skyler Nicole
| Born | April 12, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Orlando, Florida, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-28-38 |
| Bra/Cup size | 36C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 12, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Orlando, Florida, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-28-38 |
| Bra/Cup size | 36C |
| Boobs | Real/Natural |