Sharon Lee
| Born | August 2, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Paris, France |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36E-24-35 |
| Bra/Cup size | 36DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 2, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Paris, France |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36E-24-35 |
| Bra/Cup size | 36DD |
| Boobs | Real/Natural |