Selena Rose
| Born | August 7, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 112 lbs (51 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-24-36 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 7, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 112 lbs (51 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-24-36 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |