Selena Love
| Born | July 18, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Scranton, Pennsylvania, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 18, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Scranton, Pennsylvania, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |