Sea J. Raw
| Born | July 12, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Oceanside, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32D-25-34 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | July 12, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Oceanside, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32D-25-34 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Fake/Enhanced |