Savannah Bond
| Born | June 6, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Melbourne, Victoria, Australia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-40 |
| Bra/Cup size | 34G |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | June 6, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Melbourne, Victoria, Australia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-40 |
| Bra/Cup size | 34G |
| Boobs | Fake/Enhanced |