Sadie Blair
| Born | May 12, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | South Carolina, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 34A-26-36 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 12, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | South Carolina, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 34A-26-36 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |