Rissa May
| Born | January 14, 2005 |
|---|---|
| Birthplace | Detroit, Michigan, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32DD-22-32 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 14, 2005 |
|---|---|
| Birthplace | Detroit, Michigan, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32DD-22-32 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |