Riley Nixon
| Born | February 13, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Brandon, Manitoba, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 141 lbs (64 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 34-27-37 |
| Bra/Cup size | 34F |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 13, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Brandon, Manitoba, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 141 lbs (64 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 34-27-37 |
| Bra/Cup size | 34F |
| Boobs | Real/Natural |