Reina Heart
| Born | November 25, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 101 lbs (46 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-24-31 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | November 25, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 101 lbs (46 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-24-31 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |