Pepper Hart
| Born | August 11, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 40-25-35 |
| Bra/Cup size | 34F |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 11, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 40-25-35 |
| Bra/Cup size | 34F |
| Boobs | Fake/Enhanced |