Penelope Woods
| Born | May 2, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Texas, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 2, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Texas, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |