Nikole Nash
| Born | December 24, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Modesto, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 24, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Modesto, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |