Nicole Nichols
| Born | May 28, 2003 |
|---|---|
| Birthplace | Temecula, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |