Natalie Porkman
| Born | July 27, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Lakeland, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-22-34 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 27, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Lakeland, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-22-34 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |