Natalie Brooks
| Born | November 18, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | November 18, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |