Mia Taylor
| Born | October 11, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 11, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |