Marsha May
| Born | January 23, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 94 lbs (43 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-32 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | January 23, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 94 lbs (43 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-32 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Fake/Enhanced |