Maria Jade
| Born | March 20, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-38 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 20, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-38 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |