Mackenzie Moss
| Born | October 24, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Pennsylvania, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 95 lbs (43 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 24, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Pennsylvania, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 95 lbs (43 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |