Mackenzie Mace
| Born | August 4, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Loxahatchee, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-32 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |