Lyla Storm
| Born | February 23, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Newark, Delaware, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-25-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 23, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Newark, Delaware, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-25-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |