Luna Star
| Born | May 25, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Havana, Cuba |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 112 lbs (51 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-35 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | May 25, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Havana, Cuba |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 112 lbs (51 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-35 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |