Lucy Doll
| Born | February 20, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Latin) |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 101 lbs (46 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |