Lily Rader
| Born | August 15, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Akron, Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 15, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Akron, Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |