Lily Lou
| Born | September 8, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Washington, D.C., United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32H-25-38 |
| Bra/Cup size | 32H |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | September 8, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Washington, D.C., United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32H-25-38 |
| Bra/Cup size | 32H |
| Boobs | Fake/Enhanced |