Lily Jordan
| Born | January 16, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 16, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Los Angeles, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |