Lilly Lit
| Born | June 7, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 4'11" (149 cm) — Petite |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-33 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 7, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 4'11" (149 cm) — Petite |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-33 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |