Lilly Hall
| Born | April 8, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Homestead, Florida, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 127 lbs (58 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 40-26-39 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | April 8, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Homestead, Florida, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 127 lbs (58 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 40-26-39 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Fake/Enhanced |