Lilly Bell
| Born | January 11, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 11, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |