Leilani Leeane
| Born | October 1, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Black) |
| Hair color | Black |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-22-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 1, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Black) |
| Hair color | Black |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-22-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |