Lana Rhoades
| Born | September 6, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | McHenry, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-35 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | September 6, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | McHenry, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-35 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |