Kyler Quinn
| Born | January 8, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 8, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |