Kimber Day
| ChatGPT said | Born: April 21, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-28-32 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| ChatGPT said | Born: April 21, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-28-32 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |