Kiara Cole
| Born | April 19, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Carbondale, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 90 lbs (41 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-22-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 19, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Carbondale, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 90 lbs (41 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-22-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |