Keisha Grey
| Born | June 9, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 119 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32-25-34 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | June 9, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 119 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32-25-34 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |