Katja Kassin
| Born | September 24, 1979 |
|---|---|
| Birthplace | Leipzig, Germany |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Green |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 34D-24-36 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | September 24, 1979 |
|---|---|
| Birthplace | Leipzig, Germany |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Green |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 34D-24-36 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |