Katie Kingerie
| Born | June 14, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Missouri, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-36 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 14, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Missouri, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-36 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Real/Natural |