Kaiia Eve
| Born | December 31, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 119 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-26-32 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 31, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 119 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-26-32 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Real/Natural |