Julie Kay
| Born | September 1, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Black) |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 145 lbs (66 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 41-25-38 |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | September 1, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Black) |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 145 lbs (66 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 41-25-38 |
| Boobs | Real/Natural |