Julia James
| Born | March 23, 2005 |
|---|---|
| Birthplace | Northridge, California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-26-36 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |